fbpx
Корзина покупателя

Статті

Статті
dean

Ущільнення 2TB

Двоступеневе ущільнення: поєднання ущільнення 2T і посиленого масловідбиваючого кільця. Тертя і частоти обертання не відрізняються від 2T, але це ущільнення забезпечує значно кращий захист від великих забруднюючих частинок.

Статті
dean

Ущільнення 2RS

Попереднє покоління одноступінчастого ущільнення. Запобігає проникненню землі, пилу і води. Однак, у зв’язку з впливом абразивних частинок, воно зношується швидше, ніж нові типи ущільнень. Через збільшеного тертя, допустимі частоти обертання менші.

Статті
dean

Ущільнення 2S

Одноступінчасте ущільнення з лабіринтом між сталевою шайбою і гумовою кромкою, яка забезпечує контактна ущільнення. Тертя і частоти обертання не відрізняються від 2RS, але це ущільнення забезпечує кращий захист від великих забруднюючих частинок.

Статті
dean

Ущільнення 2T

Конструкція не відрізняється від 2S, крім того, що ущільнення є трихкромочним, тому воно краще ущільнює, але відрізняється підвищеним тертям. Допустимі частоти обертання повинні бути значно нижче, не більше 500 об/хв.

Статті
dean

Підшипниковий вузол

Підшипниковий вузол (підшипник в корпусі) – елемент конструкції, що складається з підшипника та корпуса в який його вмонтовано.

Technomarket