ШС-25 /GE-25 ES2RS/ Підшипник
Артикул:
| Виробник |
JAP |
|---|
Розмір: 25х42х16/20
Луцьк
Умань
Кропивницький
Кременчук
Умань
Кропивницький
Кременчук
Каталожний номер:
GE-25-ES2RS
| Виробник |
JAP |
|---|---|
| Розмір |
25х42х16/20 |
Підшипник GE-25-ES2RS CX – це сферичний підшипник ковзання з внутрішнім діаметром 25 мм. зовнішнім діаметром 42 мм і шириною 20 мм. виконаний зі сталі з антифрикційним покриттям. оснащений двосторонніми гумовими ущільненнями 2RS для утримання мастила та захисту від забруднень. застосовується для вузлів із коливальними та поворотними рухами при значних навантаженнях. максимальна допустима швидкість обертання становить близько 200 об/хв.